Zwierz w Dredach FCI


Idź do treści

Inne psy

Historie z życia wzięte-History from live

Wymienione psy były u nas przez jakiś czas tylko. Krócej lub dłużej i z różnych powodów. Każdego pamiętamy doskonale i wspominamy. Dlatego postanowiliśmy o nich napisać na stronie.

AMIK - mały kundelek, był u nas przez kilka dni zimą 2005 r. Ktoś wyrzucił go pod naszym ogrodzeniem. Psiak przecisnął się pod ogrodzeniem i postanowił chyba u nas zostać. Udało nam się znaleźć dobry dom dla Amika dzięki uprzejmości dziennika "Nowiny", który zamieścił krótki artykuł na temat psiaka.

SABA - przepiękna suka owczarka niemieckiego długowłosego była u nas przez jeden dzień. Znaleźliśmy ją błąkającą się w mieście pod sklepem. Nikt w okolicy nie wiedział czyj to pies, więc zabraliśmy ją do siebie. Podczas rozklejania ogłoszeń o znalezieniu psa spotkaliśmy się z jej właścicielem, który właśnie szukał swojej suczki. Saba wybrała się na wycieczkę przez uchyloną bramę. Pan natychmiast przyjechał do nas po swoją zgubę :-)

TOKAJ - komondor zakupiony przez nas do hodowli. Pies o świetnym charakterze. Niestety jego eksterier odbiegał znacznie od wzorca rasy. Z bólem serca, ale postanowiliśmy znaleźć mu nowy dom. Tokaj zamieszkał za granicą ze wspaniałą rodziną.

KOSTEK - malusieńki bokserek został wyrzucony z samochodu podczas srogiej zimy. Nie mieliśmy wyjścia i trzeba było zabrać malucha do domu. Ochrzciliśmy go Kostek, bo był przeraźliwie chudy. Jak się okazało był bardzo zarobaczony. Szybko zaczął odzyskiwać siły i nabierać ciała. Był bardzo radosnym i ruchliwym psiakiem. Spał z nami w łóżku i straszliwie chrapał :-) Znaleźliśmy mu wspaniały dom w Krakowie, gdzie wyrósł na dorodnego psa.

AMIKSABATOKAJKOSTEK

Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego